23 Temmuz 2014, 10:31 Çarşamba
Canlı Sonuçlar  
18:00 Aktobe - Dinamo Tbilisi | 19:00 HJK - Rabotnicki | 19:00 Ventspils - Malmo FF | 20:30 Steaua Bucuresti - Stromsgodset | 21:00 Maribor - Zrinjski | 21:45 St. Patricks - Legia | 19:30 Rain/Lech - Rosenheim | 20:00 Bodo/Glimt - Stabaek | 01:30 Ceará - Chapecoense-SC | 01:30 ABC - Hamburgo | 01:30 Avai - Palmeiras | 10:30 Wellington - West Ham | 17:00 Ath Bilbao - Paderborn | 18:00 Palermo - Jurmala | 18:00 Strasbourg - Karlsruher | 18:30 Chievo - Coventry | 19:00 PAOK - Waalwijk | 19:00 Wacker Innsbruck - Werder Bremen | 19:00 Sheffield Wed - Arsenal Tula | 19:30 Achilles 29 - Sporting Lisbon | 19:30 Maccabi Haifa - Lille | 20:00 Altach - Wolfsburg | 20:00 Almere City - Cambuur | 20:00 Aue - VfB Stuttgart | 20:00 Feyenoord - Real Sociedad | 20:00 Galatasaray - Rapid Vienna | 20:00 Lorient - Evian TG | 20:00 Numancia - Atl. Madrid | 20:00 Paris SG - Nice | 20:00 Twente - Konyaspor | 20:00 Den Bosch - Heracles | 20:00 Panathinaikos - Atromitos | 02:00 Los Angeles (Usa) - Manchester United (Eng) | 02:30 Liverpool - AS Roma | 20:00 Strommen - Alta | 20:00 Valerenga 2 - Drobak-Frogn | 00:30 Arsenal Sarandi - Instituto |
BRE Atletico GO 4 - 2 Oeste 90'
BRE Atletico GO 4 - 2 Oeste 89'
BRE Atletico GO 4 - 2 Oeste 89'
BRE Figueirense 2 - 1 Bragantino 81'
BRE Figueirense 1 - 1 Bragantino 75'
BRE Atletico GO 3 - 2 Oeste 67'
BRE Atletico GO 4 - 2 Oeste 59'
BRE Atletico GO 2 - 2 Oeste 58'
BRE Atletico GO 4 - 2 Oeste 57'
BRE Atletico GO 2 - 1 Oeste 55'
BRE Icasa 1 - 0 Portuguesa 86'
BRE Atletico GO 4 - 2 Oeste 51'
BRE Icasa 0 - 1 Portuguesa 72'
BRE Icasa 2 - 0 Portuguesa 67'
BRE Icasa 2 - 0 Portuguesa 62'
BRE Atletico GO 4 - 2 Oeste 43'
BRE Atletico GO 2 - 0 Oeste 33'
22 Temmuz Salı Geniş iddaa kup...
22 Temmuz Salı İY/MS Sistem ku...
Qarabağ Valletta maçı iddaa ta...
Oranı Düşen Maçlar
Yokohama Marino 2.05
1.90
3.25
3.25
3.25
3.70
Vissel Kobe Çar,13:30
Strommen 1.83
1.73
3.50
3.60
3.90
4.20
Alta Çar,20:00
Aarau 2.11
2.15
3.20
3.20
3.15
3.05
Sion Çar,20:45
Zurich 1.86
1.68
3.40
3.50
3.65
4.55
Thun Çar,20:45
St Patricks 4.80
4.25
3.75
3.75
1.60
1.67
Legia Varşova Çar,21:45
Hapoel Be er Sh 2.03
2.13
3.20
3.20
3.25
3.00
Split Per,16:30
Myllykoski 3.20
3.75
3.25
3.45
2.03
1.80
Dinamo Minsk Per,18:30
İnter Baku 2.21
2.08
3.30
3.40
2.80
2.95
Elfsborg Per,19:00
Omonia AC 1.44
1.38
4.15
4.30
5.70
6.40
Buducnost Per,19:00
Haugesund 2.07
2.95
3.30
3.40
3.05
2.07
Sarajevo Per,19:00
Hapoel Tel-Aviv 2.18
2.31
3.20
3.20
2.90
2.70
Astana Per,20:00
Zawisza Bydgosz 2.55
2.45
3.15
3.15
2.45
2.55
Zulte Waregem Per,21:00
Ferencvi¡ros 2.65
2.90
3.15
3.25
2.37
2.17
Rijeka Per,21:30
FC Vestsji¦llan 3.00
2.55
3.25
3.30
2.25
2.55
Odense Cum,19:30
Dukla Prag 1.89
2.19
3.35
3.20
3.75
3.10
FC Banik Ostrav Cum,21:15
Colorado 1.73
1.67
3.35
3.50
4.45
4.50
Chivas Usa Cts,04:30
FC Pribram 4.65
5.10
3.75
3.95
1.64
1.56
Viktoria Plzen Cts,18:00
Jablonec 1.54
1.47
3.75
3.90
5.75
6.45
Brno Cts,18:00
Aalborg 2.00
2.16
3.45
3.40
3.40
3.05
Midtjylland Cts,18:00
Sandnes 4.25
3.35
3.55
3.55
1.74
1.95
Stri¸msgodset Cts,19:00
Halmstad 2.20
2.10
3.25
3.35
3.35
3.50
Gefle Cts,19:00
Fc Kopenhag 1.56
1.61
3.85
3.70
5.55
5.20
FC Nordsji¦llan Cts,20:30
20 Temmuz Pazar İY/MS sistem k...
20 Temmuz Pazar geniş iddaa ku...
Thun Vaduz maçı iddaa tahmini...
sitene ekle

İddaa Tahmin Banko Kupon
542
ŞMP
HJK-Rabotnički
1
1.30
549
ŞMP
Steaua Bucureşti-Stromsgodset
1
1.40
552
ŞMP
Maribor-Zrinjski
1
1.30
548
HAZ
Rapid Wien-Galatasaray
2
1.90
İddaa Tahmin Özel Kupon
533
JAP
Kashima Antlers-Omiya Ardija
1
1.45
542
ŞMP
HJK-Rabotnički
1
1.30
548
HAZ
Rapid Wien-Galatasaray
2
1.90
549
ŞMP
Steaua Bucureşti-Stromsgodset
1
1.40
551
İSV
Zürih-Thun
1
1.70
İddaa Tahmin Süpriz Kupon
525
BRK
Figueirense-Bragantino
1
1.50
526
BRE2
Atlético GO-Oeste
1
1.45
542
ŞMP
HJK-Rabotnički
1
1.30
548
HAZ
Rapid Wien-Galatasaray
2
1.90
549
ŞMP
Steaua Bucureşti-Stromsgodset
1
1.40
İddaa Bülteni
 
 
 
1
0
2
Alt
Üst
524
00:58
Icasa - Portuguesa
2,10
2,90
2,60
525
01:31
Figueirense - Bragantino
1,50
3,30
4,30
1,65
1,70
526
01:29
Atletico Goianiense - Oeste
1,45
3,40
4,60
527
03:18
Nacional Asuncion - Defensor Sporting
1,80
3,10
3,10
1,45
1,95
531
13:00
Gamba Osaka - Shimizu S-Pulse
1,85
3,20
2,90
1,95
1,45
532
13:00
Sanfrecce Hiroshima - Kashiwa Reysol
1,75
3,20
3,20
1,70
1,65
533
13:00
Kashima Antlers - Omiya Ardija
1,45
3,40
4,60
1,85
1,50
534
13:00
Ventforet Kofu - Cerezo Osaka
2,40
3,00
2,20
1,55
1,80
535
13:00
Albirex Niigata - FC Tokyo
2,20
3,00
2,40
1,70
1,65
536
13:00
Sagan Tosu - Kawasaki Frontale
2,20
3,00
2,40
1,85
1,50
537
13:00
Vegalta Sendai - Nagoya Grampus
2,10
3,10
2,50
1,65
1,70
538
13:00
Tokushima Vortis - Urawa Red Diamonds
7,00
4,00
1,25
2,05
1,40
539
13:30
Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe
1,90
3,20
2,80
1,50
1,85
540
18:00
Aktobe - Dinamo Tbilisi
1,85
3,20
2,90
1,55
1,80
541
18:00
Aktobe - Steaua Bucarest
2,50
3,60
1,90

Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı